ADLER AGRO to hiszpańska firma zajmująca się produkcją produktów rolnych ZERO WASTE zgodnie z surowymi kryteriami jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa, aby osiągnąć rolnictwo bez pozostałości.

Od ADLER AGRO oferujemy szeroką gamę ekologicznych produktów o udowodnionej skuteczności, które dostosowują się do potrzeb każdej uprawy, w celu uzyskania trwałej poprawy upraw rolnych oraz zwiększenia jakości i bezpieczeństwa dla konsumenta końcowego.

Posiadamy globalną sieć wsparcia marketingowego i technicznego za pośrednictwem naszych własnych biur i partnerów dystrybucyjnych, co pozwala nam być obecnym w ponad 20 krajach i stale się rozwijać.

Nasza grupa ma ponad 15-letnie doświadczenie w sektorze nawozów. Nasza fabryka i siedziba główna w Hiszpanii zapewniają nam strategiczną pozycję na rynku europejskim i latynoamerykańskim, a także bliskie relacje z rynkami arabskimi. Podobnie, dzięki naszej delegacji z Chin, dostosowaliśmy nasze produkty do rynku tak specyficznego jak Azja, oferując optymalne rozwiązania dla rzeczywistych potrzeb.

MISJA

Zapewnij rolnictwa wydajne i innowacyjne rozwiązania, zawsze szanujące środowisko i ludzi.

WIZJA

Aby stać się strategicznymi partnerami dla naszych klientów, oferując wysokiej jakości usługi i skuteczne produkty dla rolnika, a tym samym zwiększając wartość ich zbiorów.

WARTOŚCI

Orientacja na klienta, ściśle współpracuj i znajduj rozwiązania dla ich potrzeb.

Etyka, odpowiedzialność i uczciwość w naszej pracy.

Szacunek dla pracowników, środowiska i społeczeństwa.

B + R

Jednym z głównych filarów ADLER AGRO są badania i rozwój, które okazują się nieodzownym zadaniem utrzymania konkurencyjności w tak ważnym sektorze, jak biostymulatory i nawozy rolnicze.

ADLER AGRO posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, złożone z chemików i inżynierów rolników. W tym laboratorium opracowywane są najnowocześniejsze formuły łączące różne naturalne składniki i najbardziej zaawansowaną technologię w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności w uprawach.

Wszystkie nasze preparaty są rygorystycznie testowane na naszych poletkach eksperymentalnych. W ten sposób testy laboratoryjne są dostosowane do rzeczywistości kultury.

Dzięki współpracy z organami publicznymi, takimi jak IVACE, Walencja Izba Handlowa, Ministerstwo Zrównoważonej Gospodarki, Sektory Produkcyjne, Handel i Praca itp., Udało nam się osiągnąć doskonałość produkcyjną i ciągłe poszukiwanie innowacji.

Podobnie mamy umowy o współpracy z różnymi centrami technologicznymi i prestiżowymi uniwersytetami, takimi jak ITENE i University of Almería. I rozpoczynamy procesy współpracy z Politechniką w Walencji. Oznacza to wsparcie poziomu naukowego wsparcia dla naszych zadań rozwojowych i badawczych.

ROLNICTWO ZRÓWNOWAŻONE

ADLER AGRO dostarcza rolnikowi produkty dla rolnictwa ZERO WASTE, wykorzystując wysoce technologiczne formuły oparte na komponentach pochodzących ze zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska źródeł.

Ten rodzaj ZERO WASTE Agriculture jest wspierany przez globalną potrzebę ograniczenia śladu węglowego obecnego w rolnictwie, tendencję konsumenta do wybierania zdrowych produktów wytwarzanych w sposób zrównoważony i bez pozostałości.

W tym sensie produkty ADLER AGRO pozwalają podnieść jakość i ilość plonów, nawet w czasach silnego stresu dla plonu, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska i ludzi. Podobnie duża część z nich jest corocznie weryfikowana i zatwierdzana przez prestiżowe zewnętrzne podmioty certyfikujące jako nawozy organiczne, które można stosować w rolnictwie ekologicznym.

MIĘDZYNARODOWOŚĆ

Internacjonalizacja jest częścią DNA ADLER AGRO, biorąc pod uwagę, że urodziliśmy się z wyraźnym powołaniem do ekspansji globalnej.

Obecnie ADLER AGRO jest obecny w ponad 20 krajach na całym świecie, poprzez własne biura lub partnerów dystrybucyjnych, i stale się rozwija dzięki współpracy z prestiżowymi podmiotami, takimi jak Izba Handlowa, Generalitat Valenciana, IVACE, Quimacova , ICEX lub Unia Europejska za pośrednictwem regionalnych funduszy rozwoju.

W tym sensie ADLER AGRO jest w stanie wnieść swoją wiedzę techniczno-naukową i zapewnić produkty nawozów organicznych o właściwościach biostymulujących na całym świecie.